Prowadzę również sesje on-line.

Zapisz się na wizytę

psychoterapeuta doświadczenie

Doświadczenie

 

Dzięki doświadczeniu w pracy w różnych zawodach i miejscach  poznałam wiele ludzkich historii, co pozwala mi mniej oceniać i lepiej rozumieć bardzo odmiennych ludzi. Poznałam różne środowiska – co wpływa na uwzględnienie kontekstu w pracy indywidualnej

z klientami.

psychoterapia - rozwój

Rozwój

 

Trudno dawać coś, czego się nie doświadczyło, dlatego moje życie to nieustanny rozwój zawodowy

i osobisty. Regularnie uczestniczę w szkoleniach. Zadbałam o własną terapię indywidualną i grupową. Mam swoje hobby i dobre relacje, które rozwijają mój potencjał.

psychoterapia superwizja

Superwizja

 

Regularnie korzystam z rad

i wskazówek certyfikowanych superwizorów, którzy pomagają mi pracować jeszcze skuteczniej. Czerpię z bogatego doświadczenia innych psychologów, terapeutów i lekarzy – poprzez wartościowe  rozmowy, szkolenia i literaturę.    

dobry psychoterapeuta i psycholog

Podejście

 

Psychoterapia jest moją pasją – podchodzę do niej odpowiedzialnie i z przyjemnością. Ważne jest dla mnie całościowe spojrzenia na człowieka – jako istoty duchowej, psychicznej i cielesnej. 

psychoterapia i etyka

Etyka

 

Przykładam dużą wagę do tego, by nie naruszać granic moich klientów, a także wyjątkowo szanować godność i podmiotowość drugiego człowieka. W swojej pracy kieruję się kodeksem etyki zawodowej.

psychoterapia kontakt

Kontakt

 

Z każdym klientem staram się stworzyć wyjątkową, bliską i partnerską więź opartą na zaufaniu, szacunku oraz głębokim zrozumieniu. Unikam ocen, prostych rad czy nadmiernej dyrektywności.

Prowadziłam projekty unijne pracując z osobami zagrożonymi wykluczeniem społecznym, osobami starszymi i młodzieżą. Byłam również psychologiem szkolnym.

 

Wiele lat współpracowałam z  Samodzielnym Publicznym Zakładem Terapii Uzależnień i Współuzależnienia w Siemianowicach Śl. jako terapeuta osób uzależnionych od alkoholu, leków, hazardu, seksu i ich rodzin w procesie grupowym i indywidualnym.

 

Prywatnie jestem mężatką, właścicielką niesfornego beagle i pinczera z charakterem. Relaksuję się zarówno w gronie przyjaciół, jak i oddając się

robótkom ręcznym,

zwłaszcza szydełkowaniu.

Lubię piesze wędrówki

i powieści mroczne.

Co mnie wyróżnia?


Byłem szczęśliwym człowiekiem: 

nic nie było dla mnie łatwe.
                        Zygmunt Freud
                                                                                  

 

Doświadczenie bliskiego spotkania z terapeutą ma dla człowieka implikacje znacznie szersze niż związki ze wszystkimi innymi ludźmi. Nie szkodzi, że związek pacjenta z terapeutą jest "czasowy’" - doświadczenie bliskości jest trwałe. Nikt mu tego nie odbierze. Istnieje w wewnętrznym świecie człowieka jako stały punkt odniesienia: przypomnienie o zdolności do bliskości. Odkrycie siebie, które jest skutkiem bliskości, również jest trwałe…

To relacja leczy! 

 

 Irvin Yalom

 

Pierwsze szlify w zawodzie psychologa i psychoterapeuty zdobywałam w Polskim Stowarzyszeniu Psychologów Praktyków w Bytomiu, Ośrodku Interwencji Kryzysowej w Katowicach oraz na Oddziale Psychiatrycznym Wielospecjalistycznego Szpitala Powiatowego w Tarnowskich Górach. Staż kliniczny odbyłam na oddziale dziennym Samodzielnego Publicznego Zespołu Lecznictwa Psychiatrycznego 

w Siemianowicach Śląskich.

 

Zajmowałam się diagnostyką psychologiczną, pracowałam z osobami dorosłymi w kryzysie, cierpiącymi na zaburzenia afektywne, adaptacyjne, lękowe, osobowościowe.

 

Mam doświadczenie w prowadzeniu psychoterapii stacjonarnie i on-line - zarówno sesji indywidualnych, jak i grupowych.

Nazywam się Agata Bochenek-Jackiewicz

- jestem psychologiem, psychoterapeutą w trakcie procesu certyfikacji. Absolwentką Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Częstochowie oraz Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, specjalność psychologia kliniczna człowieka dorosłego i dziecka. Ukończyłam całościowe akredytowane szkolenie z psychoterapii w Polskim Stowarzyszeniu Rozwoju Psychoterapii oraz dwustopniowy kurs terapii EMDR. Należę do Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Terapii EMDR i podlegam ich zasadom.

psychoterapeuta Śląsk

Agata Bochenek-Jackiewicz

Psycholog, psychoterapeuta

Agata Bochenek-Jackiewicz

Psychoterapia, wsparcie,

szkolenia, rozwój

Kontakt

Mapa strony

ul. Jaracza 4 lok. 203 A

42-200 Częstochowa

 

694 384 609

agat.bochenek@gmail.pl

 

 

 

Gabinet Psychoterapii

Agata Bochenek-Jackiewicz

 

 

psychoterapia zgodna z naturą